•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Európsky deň jazykov 2020

• 25. 9. 2020
      • 26. september je Európskym dňom jazykov
        Európsky deň jazykov 2020 - Obrázok 1

Tento rok sme sa rozhodli presunúť do virtuálneho prostredia a  dozvedieť sa niekoľko zaujímavostí o  jednotlivých krajinách a  jazykoch.

• Svetový deň bez áut - výsledky ankety

• 23. 9. 2020
      • 22. septembra sme si pripomenuli Svetový deň bez áut.
        Ďakujeme študentom, ktorí sa zapojili do ankety, ktorej výsledky nás potešili.
        V ankete sme zistili, že naši žiaci pri ceste do školy preferujú hromadnú dopravu a sme radi, že prichádzajú do školy aj peši, vďaka čomu znižujú záťaž pre životné prostredie.Svetový deň bez áut - výsledky ankety  - Obrázok 1
      • Súťaž Attomat

• 20. 9. 2020
      • 17. septembra sa uskutočnilo ďalšie kolo matematickej súťaže Attomat a opäť sme tu mali svoje zastúpenie. Natálka Sirotová z II.A a pani učiteľka matematiky Mgr. Janka Pajgerová reprezentovali našu školu v kategórii OPEN.
        Súťaž Attomat - Obrázok 1
        Pozývame aj vás na ďalšie kolo tejto zaujímavej matematickej súťaže, informujte sa u pani učiteľky Pajgerovej, kliknite na stránku p-matu alebo si na začiatok prepočítajte ukážkové úlohy.

• V októbri bude Girl's day

• 15. 9. 2020
      • Hoci sme zvyknutí, že Girl's day sa koná vždy v štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci, tentoraz z dôvodu pandémie, sa bude tento skvelý deň pre stredoškoláčky konať 8. októbra.
        V októbri bude Girl's day - Obrázok 1
      • Začiatok školského roka 2020/2021

• 25. 8. 2020
      • Informácie k otvoreniu školského roka

Slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021 a súčasne začiatok vyučovania je v stredu 2. septembra 2020 o 8,30 h.

Žiaci sa zhromaždia v jednotlivých kmeňových triedach za dodržania bezpečnostných opatrení a v súlade s odporúčaniami MŠVVaŠ  SR (ruky – odstup – rúško)

Odporúčania:

• Zákonný zástupca predkladá pri prvom nástupe žiaka do školy čestné prehlásenie  Dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu alebo po každom prerušení dochádzky žiaka do strednej školy v trvaní viac ako tri dni predkladá písomné vyhlásenie Vyhlásenie zákonného zástupcu o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie.
        • Pri ceste do školy sa žiaci riadia aktuálnymi opatreniami ÚVZ SR a pokynmi RÚVZ.
        • Odporúčame minimalizovanie zhromažďovania osôb pred školou a pred školským internátom.
        • Stredná škola v spolupráci so zriaďovateľom zabezpečí dezinfekciu rúk všetkých osôb pri vstupe do budovy, a to vhodne umiestneným dezinfekčným prostriedkom.
        • Žiak si umýva ruky bežným spôsobom, ktorý je v súlade s aktuálnymi hygienicko – epidemiologickými nariadeniami.

V čase od 2. 9. 2020 do 15. 9. 2020 je povinné používanie rúšok v interiéri školy, pracoviska praktického vyučovania,  pracoviska zamestnávateľa a v školskom internáte pre žiakov, rúšok alebo štítov pre pedagogických zamestnancov, odborných zamestnacov a nepedagogických zamestnancov strednej školy.

Žiak si so sebou prinesie:

• Dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu
        • vlastné pero
        • 2x rúško

Všetkým pedagógom, zamestnancom školy  a žiakom prajem úspešný školský rok 2020/2021.

Ing. Gabriela Pažická

COVID_-_Dotaznik_zakonneho_zastupcu.docx
        COVID_-_Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu.docx

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • RAS
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
    • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
    • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
    • William Shakespear
    • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.