•          Žiacka školská rada

• Žiacku školskú radu tvoria šikovní študenti, ktorí vedia načúvať svojim spolužiakom, čo by potrebovali v škole počas vyučovania alebo mimo neho. Títo študenti posúvajú nápady vedeniu školy, a tak majú možnosť ovplyvňovať život na škole.

Osobný prístup členov cítime aj v rôznych aktivitách, ktorými obohacujú dianie v škole.

Novinkou v minulom školskom roku bola zbierka pre sociálne slabšie rodiny, ktorá rozvoňala celú školu. Naši šikovní a tvoriví žiaci pripravili úžasné maškrty, ktoré potešili naše mlsné jazýčky za symbolický príspevok. Z vyzbieraných peniažkov boli zakúpené hygienické potreby, ktoré sme odovzdali ľuďom v núdzi.

Chceme vyjadriť vďačnosť za všetko, čo členovia žiackej školskej rady robia v prospech dobra v našej školičke.