• Školské kolo súťaže Ruské slovo

• 21.12.2020 17:42
        • V mesiaci december sa na našej škole konalo aj školské kolo súťaže Ruské slovo. Žiaci si pripravili a naučili sa naspamäť svoje ukážky ruskej poézie, alebo ruskej piesne. Prózu si v tomto roku nevybral nikto. Súťažné vystúpenia sa niesli v duchu krásnej témy - Družná rodina. Svoje vystúpenie žiaci nahrali na video, a tak súťaž mohla prebehnúť dištančnou formou. Víťazom sa stal Peter Nigut, žiak 4. A  triedy s piesňou Mama. Na druhom mieste sa umiestnila Simona Brodňanová, takisto žiačka 4. A. Tretie miesto obsadili svorne Simona Bizíková (3. A)  a Viktória Trulíková (2. A). Čestné uznanie bolo udelené Veronike Saparovej z 3. A. Všetkým súťažiacim ďakujeme za to, že prispeli k dôstojnej úrovni školského kola a víťazovi gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.

• eTwinning - Vianoce sú tu!

• 18.12.2020 08:24
        • A takto pokračujeme v našom medzinárodnom projekte.

Pozrite si viac z projektu na ktorom pracuje skupina tretiakov s pani učiteľkou Bršťákovou.

• Technická myšlienka roka 2021

• 13.12.2020 23:35
        • Máte dobrý nápad? Prihláste sa do súťaže, ktorú organizuje Žilinská univerzita
          Fakulta elektrotechniky a informačných technológií.

• Ekonomická olympiáda - je čas sa prihlásiť

• 04.12.2020 20:11
        • Pozor, pozor, milí žiaci veľká správa!

INESS ekonomickú olympiádu zvoláva!

Chceš zistiť ako ovládaš základy ekonómie?

Chceš zistiť, aké máš vedomosti v porovnaní s rovesníkmi z Českej republiky, Maďarska či Poľska?

Tak neváhaj a zapoj sa!

• Máš nápad? - zapoj sa do súťaže inovatívnych nápadov

• 01.12.2020 09:38

•

Zapoj sa aj ty do prestížnej súťaže, prostredníctvom ktorej sa  hľadajú nové talenty a  inovatívne nápady po celom Slovensku.

Inšpiruj sa mottom:

„Neboj sa povedať svoj názor. Všetci sme nejako začali, pred celou triedou, časom školou, tímom, mestom, krajinou, svetom.“

Ako nato?

Prihlás sa do 10. 12. 2020 na uvedenom linku: www.startupcentrum.tuke.sk a vyplň online formulár, ktorý nájdeš v časti:  Ako sa zapojiť.

• eTwinning - O nás

• 30.11.2020 08:37
        • Naďalej pokračujeme v realizácii medzinárodného projektu v rámci eTwinning-u.
          Spoznajte učiteľov, ktorí sa na medzinárodnom projekte "Christmas in Romania, Slovakia, Finland and Germany" pod vedením pani učiteľky Bršťákovej podieľajú a aj členov jej študentského tímu.