• "Baťa – podnikateľský fenomém" - exkurzia v Zlíne

• 25.11.2017 13:26
      • Žiaci našej školy navštívili zaujímavé mesto Juhočeského kraja – Zlín, kde sa oboznámili so životom podnikateľa Tomáša Baťu.
      • Osobnosť Tomáša Baťu – zakladateľa spoločnosti, vyžarovala zvláštnu charizmu, ktorá bola a je rešpektovaná firmami a podnikateľmi do dnešných čias. Jeho extrémne talentovaný podnikateľský duch, podnikateľský kouč a motivátor v jednej osobe  je dodnes inšpiráciou nielen podnikateľskej obce.

Expozícia PRINCÍP BAŤA -  „Dnes fantázia – zajtra skutočnosť ...“  je svojím obsahom a prepracovanosťou jedinečná nielen v Českej republike, ale i v celej Európe.

Veríme, že výnimočný život,  nenapodobiteľný podnikateľský duch a prosociálny záujem o zamestnancov, bude nielen pre našich žiakov, ale i pre dnešných a budúcich podnikateľov a zamestnávateľov, inšpiráciou a vzorom.