• Olympiáda ľudských práv

• 04.01.2019 21:19
      • Dňa 6. 12. 2018 sa už tradične uskutočnila na pôde našej školy Olympiáda ľudských práv, kde žiaci jednotlivých ročníkov mali možnosť preukázať svoje vedomosti i um v oblasti ľudských práv.
      •

Najlepší z najlepších v tomto školskom roku sa opätovne stal náš štvrták  Adam Elšík, ktorý získal prvé miesto a postupuje tak do Krajského kola olympiády.

Na výbornom druhom mieste – tesne v závese za Adamom sa umiestnil žiak druhého ročníka – Peťo Nigút

Aj ženské pokolenie má v tejto triáde víťazných miest svoje zastúpenie a krásne tretie miesto obsadila  žiačka tretieho ročníka Anetka Planietová.

Úspešným riešiteľom a riešiteľke gratulujeme a Adamovi držíme palce, aby svoje vedomosti ukázal i v ďalšom kole súťaže.

Ing. Jana Pálfyová

koordinátorka pre výchovu k ľudským právam