• Piškvorkový turnaj

• 17.11.2015 15:54
      • 11. 11. 2015

• 11.11.2015 sa žiaci našej školy zúčastnili oblastného kola piškvorkového turnaja.

Tím SSOŠ Tretiaci bol zostavený zo študentov III. A: Damián Baránek, Mário Paprčiak, Emma Ondrušová, Jozef Hrbek, Dávid Svrček.

Po napínavých zápasoch v základnej skupine tento tím hrdo postúpil do ďalších bojov.

Vo vyradzovacej časti súťaže však narazil na skúsený tím Piškvorčatá, ktorý ukončil našu účasť v turnaji svojím bezpečným víťazstvom vo vyraďovacom súboji.

Tím SSOŠ Matrix tvorili žiaci II.A triedy:  Tina Gáboríková, Bianka Vráblová, Viki Čanecká, Samuel Decký a Simon Špánik.

Žreb tomuto tímu veľmi neprial, keďže ich súpermi v základnej skupine boli dva veľmi silné tímy, medzi nimi aj minuloroční víťazi.

Umiestnili sa teda tretí vo svojej skupine a získali cenné skúsenosti do budúcnosti. smiley

Všetkým žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

Ďakujeme pani učiteľke Pajgerovej za prípravu našich žiakov.

yes