• Cvičná firma - Bio prací gél

• Jednou z najväčších motivácií pri výučbe odborných predmetov je aj cvičná firma. Tu žiaci prakticky využívajú vedomosti, ktoré získavajú na teoretických predmetoch, učia sa  spolupráci a rozvíjajú svoju kreativitu. Tento rok naši tretiaci vyrábali Bio prací gél na farebné oblečenie, ktoré účinne odstráni škvrny a je šetrný k pokožke.
          • Štúdium stojí čas, no zabezpečí nám lepšiu budúcnosť.

• Štúdium vždy viac dáva ako berie. Stojí čas, no zabezpečí  lepšiu budúcnosť. Získané vzdelanie nám prináša úžitok, či už ide o príjem, osobnostný rast alebo zvýšenie sebavedomia. Takto sa k vzdelaniu stavajú i naši žiaci. Pochopili podstatu a môžeme povedať, že s hardwarom nielen pracujú,  ale mu aj rozumejú.
          • Festival ľudskosti mladých ľudí 2021

• Do pripravovanej akcie sa zapojili aj naše dievčatá zo žiackej školskej rady – Viki T. z 2.A, a Simonka G. a Zuzka P. z 1.A triedy, ktoré ste mohli stretnúť s dobrou náladou, čokoládkou a ružičkami v uliciach nášho mesta. Za vydarenú organizáciu ďakujeme aj pani riaditeľke, pani učiteľke Harantovej, pani učiteľke Bršťákovej a našej Majke 😊