Aj v tomto školskom roku sme v spolupráci s Nadáciou UNICEF získali titul Škola priateľská k deťom.
Do programu sme sa aktívne zapojili a splnili všetky kritériá potrebné na získanie tohto titulu. Veľká vďaka patrí našim žiakom za ich aktívnu účasť na viacerých aktivitách, ktorými prispeli k napĺňaniu myšlienok programu.
Tešíme sa, že aj naša škola podporuje hodnoty solidarity, zodpovednosti a pomoci deťom.




























