•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Špeciálny týždeň outfitov

• 14. 11. 2021

• Druhý novembrový týždeň sme si urobili špeciálnym. Náš šikovný podpredseda Šimon Kopij z I.A navrhol plán obliekania na celý týždeň. V pondelok sme sa cítili ako veľký podnikatelia, v utorok sme si pripomenuli detstvo našich rodičov v štýle retro. Streda patrila denimu a štvrtok našim obľúbeným teplákom. Piatok bol deň anarchie, KONEČNE. Ďakujeme všetkým za svoje originálne outfity. Dokonca ani učitelia sa tento rok nedali zahanbiť. Náš nový pán učiteľ Miško Bizík prekonal všetkých a zaslúži si 1. miesto za svoje originálne outfity. Tešíme sa na ďalší špeciálny týždeň.
        Moňa Trnková, Peťka Halková, Adel Romančiková - členky Žiackej školskej rady
      • „Človek nikdy nebol bohatý tým, čo má, ale tým, čo dal”

• 5. 11. 2021
      • „Človek nikdy nebol bohatý tým, čo má, ale tým, čo dal” - Obrázok 1

V mesiaci október sa na našej škole konala dobročinná zbierka ponožiek,ktorú iniciovalo občianske združenie Podaj ďalej. Žiaci nosili v priebehu mesiaca teplučké ponožky,ktorými pomohli ľuďom bez domova. Všetci sme boli veľmi radi, že sme takouto maličkosťou mohli pômocť niekomu, kto to potrebuje. Nás dobrý skutok zahrial pri srdiečku, a inému sme pomohli zahriať nohy. Ďakujeme všetkým,ktorí sa zapojili.

„Človek nikdy nebol bohatý tým, čo má, ale tým, čo dal.” Josef Poláček

Moňa Trnková,Adel Romančiková-Žiacka školská rada

• 10 DȎVODOV, PREČO ŠTUDOVAŤ U NÁS

• 25. 5. 2020
        1. Kolektív, v ktorom ti bude dobre
        2. Tvoje štúdium bude mať zmysel
        3. Zanietení učitelia a odborníci z praxe
        4. Spolupráca s VŠ a IT firmami
        5. Moderné odborné učebne
        6. Rozšíriš si svoje kariérne smerovanie
        7. Práca s modernými technológiami
        8. Rozvoj osobnosti
        9. Rôznorodé mimoškolské činnosti
        10. Výborná lokalita
        Prečítaj si viac a rozklikni článok.
      • Workshop - Sebapoznanie v podnikaní I.

• 31. 10. 2021
      • Dňa 26.10. sa uskutočnila pre tretí ročník prvá časť online workshopu: Sebapoznanie v podnikaní I. Online workshop viedla Mgr. Nikola Sedláčková, PhD. – autorka vzdelávacieho programu Leadership 2.0 – Spoznajte svoj potenciál a objavte v sebe lídra. Uvedený workshop prebiehal v spolupráci so Slovak Business Agency. Spätná väzba zo strany žiakov bola výborná, tešíme sa na ďalšie stretnutie.
        Workshop - Sebapoznanie v podnikaní I.  - Obrázok 1

• Ako študenti dávajú programovaniu hmatateľnosť

• 28. 10. 2021
      • Programovateľné stavebnice micro:bit sú jedným z najlepších spôsobov, ako jednoducho a kreatívne umožniť žiakom objavovať krásy kódovania.
        Po prvých hodinách programovania mali študenti možnosť využiť získané vedomosti v praxi a na vlastné oči vidieť ako dajú predmetom "dušu" a môžu ich ovládať.
        Pri svojich kreatívnych nápadoch žiaci využívajú micro:bity vďaka získanej grantovej výzvy  od Nadačného fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • RAS
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
    • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
    • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
    • William Shakespear
    • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.