•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020

• 26. 8. 2019
      • Vážení kolegovia, milí žiaci a hostia,

pozývam Vás na slávnostné otvorenie nového školského roka 2019/2020, ktoré začne  dňa 2. septembra 2019 o 10.00 h sv. omšou v kostole sv. Jána Bosca a následne o 11.00 h v aule na prízemí.

Do nového školského roka prajeme veľa úspechov.

• Ocenená študentka našej školy

• 3. 7. 2019
      • Žilinský samosprávny kraj aj na záver tohto školského roka ocenil najlepších študentov. Z rúk pani županky Eriky Jurinovej si v Sobášnom paláci v Bytči prevzala ocenenie aj naša študentka Barborka Hrivíková.
        Ocenená študentka našej školy - Obrázok 1
      • Matematika v každodennom živote

• 19. 6. 2019
      • Dňa 19. júna 2019  sa na našej škole konala tradičná súťaž s názvom „Matematika v každodennom živote“. Tak, ako každý rok, aj v tomto roku sa niektorí žiaci našej školy stretli v popoludňajších hodinách, aby strávili spoločný čas pri riešení zaujímavých matematických problémov.

Matematika v každodennom živote  - Obrázok 1
      • Exkurzia v Prahe

• 18. 6. 2019
      • 31. mája a 1. júna sa žiaci 1. A spolu s pani učiteľkami Jankou Pajgerovou a Ivanou Bršťákovou zúčastnili exkurzie do Prahy, ktorá bola zároveň koncoročným školským výletom prvákov.
        Exkurzia v Prahe - Obrázok 1
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers