•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Ruské slovo po prvýkrát v Žilinskom kraji

• 21. 2. 2019
      • RUSKÉ  SLOVO

po prvýkrát v Žilinskom kraji

Súťaž Ruské slovo oficiálne píše na Slovensku už 13. kapitolu. Obľúbenou je najmä v Košickom, či Prešovskom kraji. No aj v našom Žilinskom kraji je dosť recitátorov, či spevákov, milovníkov ruskej poézie, prózy a ruskej piesne. A presne pre nich sme na našej škole v spolupráci so Zväzom Rusov Košice dňa 13. februára 2019 zorganizovali historicky prvé krajské kolo súťaže v Žilinskom kraji.

• Pozvánka na ZRŠ

• 10. 1. 2019
      • Pozvánka na ZRŠ

Milí rodičia,

pozývame Vás na triedne ZRŠ,
        ktoré sa uskutoční dňa 15. januára 2019 konzultačnou formou
        v jednotlivých kmeňových triedach
        ​​​​​​​v čase od 14.00 do 16.30  hodiny.

Ing.  Gabriela Pažická

• Žiacka školská rada - ocenenie

• 8. 1. 2019
      • Žiacka školská rada, pod vedením koordinátorky Ivany Bršťákovej, sa tento školský rok zapojila do olympiády ŽŠR, organizovanej Radou mládeže Žilinského kraja.
      • Olympiáda ľudských práv

• 4. 1. 2019
      • Dňa 6. 12. 2018 sa už tradične uskutočnila na pôde našej školy Olympiáda ľudských práv, kde žiaci jednotlivých ročníkov mali možnosť preukázať svoje vedomosti i um v oblasti ľudských práv.
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers