• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

   • 27.11.2020 12:18
   • Žiaci, učitelia a priatelia našej školy sa zapojili do 3. ročníka celoslovenskej zbierky s názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

   • Hlavnou myšlienkou je urobiť radosť seniorom žijúcich v domovoch dôchodcov,

    priniesť im niečo výnimočné do často stereotypných dní, postarať sa o milé prekvapenie a potešiť ich maličkosťou.

    Tento rok je o niečo výnimočnejší ako tie predošlé. Súčasná epidemiologická situácia ich v dôsledku ochrany zdravia izolovala od sveta ešte viac. Spoločne sme spojili sily, aby sme mohli potešiť babičky či deduškov v zariadeniach pre seniorov, ktorí na Vianoce nečakajú žiaden darček. Vedzte, že práve váš malý darček venovaný z lásky môže byť pre niekoho jediným darom, ktorý tieto Vianoce dostane.


    Veľká vďaka patrí Martinke Štefúnovej, Natálke Sirotovej, Nike Sirotovej, Bianke Knapcovej, Karinke Bielikovej, Simonke Brodňanovej, Márii Hudekovej, Radke Maťkovej, Viki Trulíkovej, Aničke Brežnej, Monike Trnkovej, Adelke Romančíkovej, Kristiánovi Martinčekovi, Martinovi Sklenárovi, Martinovi Vajdovi, Dominike Šeligovej, Vaneske Solárikovej, Márii Martvoňovej, Viki Stehlíkovej, Peťovi Nigutovi, Gabriele Pažickej, Janke Pajgerovej, Janke Rotterovej, Katke Harantovej, Monike Hriníkovej za krásne, s láskou naplnené krabičky a Aďke Mičianovej za úžasné, vlastnoručne vyrobené pohľadnice.

       

     

   • Naspäť na zoznam článkov