• Každé percento sa počíta

• 15.02.2021 14:29
      • Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov pre našu školičku prostredníctvom Občianského združenia Stredoškolák.

V spolupráci s týmto občianskym združením sa snažíme stále skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces v škole ako aj technické vybavenie školy.

Rok 2020 bol pre všetkých úplne iný. Stáli pred nami výzvy, ktoré sme sa spolu s vašimi deťmi snažili zvládnuť.

Využitie voľného času študentov a spoznávanie nových kultúr nebolo možné praktizovať cez exkurzie a výlety, tak  sme ich  začali objavovať prostredníctvom projektu e-Twinning.

Aby sme využili finančné prostriedky získané prostredníctvom Občianského združenia Stredoškolák, rozhodli sme sa vynoviť technické vybavenie počítačovej triedy. Finančnú podporu sa nám podarilo získať aj prostredníctvom projektu so spoločnosťou T-com, vďaka čomu sme pre vaše deti obstarali najnovšie micro:bity.

Vopred Vám ďakujeme za spoluprácu a podporu aj v tomto roku.