• Poďakovanie pani riaditeľke

• 09.07.2021 14:58
      • Kytica vďaky patrí pani riaditeľke Ing. Gabriele Pažickej za desať rokov náročnej a obetavej práce pri výchove a vzdelávaní pätnásťročnej mládeže.

Trpezlivo a s láskou si usmerňovala kroky mladej strednej školy, jej žiakov  a pedagógov.  Z obdobia predškolského veku si školu  priviedla do rokov  rannej dospelosti.

Ďakujem ti pani riaditeľka.

Do ďalších rokov v pokračujúcej funkcií Ti prajem veľa elánu a šťastnú ruku pri výbere dobrých spolupracovníkov, aby ste spoločne previedli Súkromnú strednú odbornú školu k úplnej dospelosti . Spolupracujte na novej etape života školy, nového študijného odboru Informačné a digitálne technológie. Priveďte úspešne k maturite žiakov končiaceho študijného odboru Škola podnikania. Verím, že naďalej bude prvoradou profesionálnou úlohou v tvojom srdci poskytovanie kvalitného odborného vzdelávania, ale aj výchova dobrého mladého človeka.

Bernadetta Gábrišová
        zriaďovateľka školy