• Návšteva Britského centra v Žilinskej mestskej knižnici

• 11.11.2017 22:25
      • Žiaci I.A spoločne s pani učiteľkou Mihaldovou navštívili dňa 9.11.2017 Britské centrum v Žilinskej mestskej knižnici.
      • Aktivita s názvom Informatika Britské centrum predstavovala prezentáciu oddelenia, kde sa nachádzajú najmodernejšie učebné a študijné materiály z oblasti vyučovania anglického jazyka.

Žiaci mali tiež možnosť dozvedieť sa zaujímavé informácie o Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska a zábavnou formou si vyskúšať rôzne aktivity, ktoré pripravuje priamo British Council.

Samozrejme, celá prezentácia prebiehala v anglickom jazyku, takže žiaci si mohli taktiež otestovať svoje už nadobudnuté jazykové znalosti a obohatiť ich o mnohé ďalšie poznatky.

Na záver si žiaci vybrali z Britského centra knižky, ktoré ich najviac oslovili a ktoré si s radosťou doma prečítajú 😀.