• EnglishGo

• Naša škola sa zapojila do online súťaže s názvom EnglishGo.
            Za úspešné vyriešenie úloh sme získali ukážkovú hodinu a tiež hodinu s native speakerom.
          • Was weißt du von den deutschsprachigen Ländern?

• Čo vieš o nemecky hovoriacich krajinách?
          • Riaditeľské voľno dňa 21. a 22.  mája 2018

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO
          • Prijímacie konanie 2018 - výsledky

• Girl's day

• Už štvrtý krát sme boli súčasťou zaujímavého projektu Girl’s day – „Aj ty v IT“.
          • Prenáška na tému drogy

• Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie poskytlo dňa 9. 5. 2018 žiakom 1. a 3. ročníka prednášku na tému Drogy a drogová závislosť, prostredníctvom ktorej boli oboznámení o nebezpečenstve, ktoré v súčasnosti číha na mladých ľudí v oblasti drog a iných závislostí.
          • Študijno-vzdelávací zájazd do Londýna

• Päť nezabudnuteľných dní. Aj tak by sme mohli opísať pobyt našich žiakov v Londýne – kráľovskom meste na Temži, ktorý prebiehal v termíne od 23. 4.-27. 4. 2018.
          • Výlet na Dubeň

• Rozhľadňa Dubeň Slnečné dni lákajú von
            Výlet na Dubeň - Obrázok 1  Výlet na Dubeň - Obrázok 2
          • Matematika v každodennom živote

• Dňa 18.4.2018 sa niektorí žiaci našej školy stretli v popoludňajších hodinách, aby strávili spoločný čas pri riešení zaujímavých matematických problémov.