• Ekonomická olympiáda

• Tak ako každý rok, aj tento sa naša škola zúčastnila testovania v rámci Ekonomickej olympiády, ktorú každoročne pripravuje Inštitút ekonomických a spoločenských analýz – INESS.
            Ekonomická olympiáda - Obrázok 1
          • Exkurzia do výrobného podniku DHOLLANDIA

• Dňa 3. 12. sa žiaci III. ročníka zúčastnili odbornej exkurzie  vo výrobnom podniku DHOLLANDIA Central Europe, s. r. o., ktorý je zameraný na výrobu plošín rozmanitého  druhu a voliteľného príslušenstva podľa individuálnych potrieb.
            Exkurzia do výrobného podniku DHOLLANDIA - Obrázok 1
          • Vianočná akadémia

• Každý rok organizujeme na našej škole kultúrny program s názvom Vianočná akadémia, ktorú organizujú vždy žiaci druhého ročníka v spolupráci s ostatnými triedami, ktoré si pripravili vlastné vystúpenia.
          • Poďakovanie: Sladké vianočné trhy SSOŠ

• Ďakujeme, že sme najmä vďaka Vám, milí žiaci, mohli uskutočniť prvý ročník sladkých vianočných trhov.
             Poďakovanie: Sladké vianočné trhy SSOŠ - Obrázok 1
          • sv. Mikuláš

• Do galérie sv. Mikuláš boli pridané fotografie.

Ďakujeme našim prváčikom, ktorí sa zhostili svojej úlohy na výbornú.