• Prenáška na tému drogy

• Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie poskytlo dňa 9. 5. 2018 žiakom 1. a 3. ročníka prednášku na tému Drogy a drogová závislosť, prostredníctvom ktorej boli oboznámení o nebezpečenstve, ktoré v súčasnosti číha na mladých ľudí v oblasti drog a iných závislostí.
          • Študijno-vzdelávací zájazd do Londýna

• Päť nezabudnuteľných dní. Aj tak by sme mohli opísať pobyt našich žiakov v Londýne – kráľovskom meste na Temži, ktorý prebiehal v termíne od 23. 4.-27. 4. 2018.
          • Výlet na Dubeň

• Rozhľadňa Dubeň Slnečné dni lákajú von
            Výlet na Dubeň - Obrázok 1  Výlet na Dubeň - Obrázok 2
          • Matematika v každodennom živote

• Dňa 18.4.2018 sa niektorí žiaci našej školy stretli v popoludňajších hodinách, aby strávili spoločný čas pri riešení zaujímavých matematických problémov.

• Marec – mesiac knihy

• „Nemilovať knihu, znamená nemilovať múdrosť a nemilovať múdrosť,
            znamená stávať sa hlupákom.“

J.A. Komenský

• Lyžiarsky výcvik – Nízke Tatry, Lyžiarske stredisko Jasná - Chopok Juh

• 12.3.-16.3.2018
          • Emócie v marketingu

• Dňa 5.4. 2018 sme na pôde našej školy privítali pána Mgr. Dávida Vrťanu, ktorý nám pod záštitou organizácie MLADÝ PODNIKAVEC prednášal na tému: Emócie v marketingu.
          • Pozvánka na triedne ZRŠ

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne ZRŠ,

ktoré sa uskutoční dňa
             18. apríla 2018 v čase od 14,00 – 16, 00 h

Rodičovské združenie bude prebiehať konzultačnou formou.

• Riaditeľské voľno dňa 6. apríla 2018

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Návšteva vydavateľského a vzdelávacieho domu – PORADCA PODNIKATEĽA

• Dňa 20. marca 2018  „Medzinárodný deň šťastia :D“, bol naším šťastným dňom, kedy naši žiaci v sprievode svojich pedagógov mali možnosť navštíviť vzdelávací dom – PP. Absolvovali zaujímavé prednášky, ktoré lektorovali pán riaditeľ Mgr. Juraj Málik a pán Ing. Dávid Vrtaňa.
          • Riaditeľské voľno v dňoch 13. – 14. marca 2018

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Riaditeľka Súkromnej strednej odbornej školy oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov udeľuje žiakom 1. – 3. ročníka, riaditeľské voľno v dňoch 13. – 14.  marca 2018, z organizačných dôvodov.

Ing. Gabriela Pažická

• DEŇ  OTVORENÝCH  DVERÍ

• Prepájanie stredoškolského štúdia s vysokoškolským
          • Žiačky II.A v Britskom centre v Žilinskej mestskej knižnici

• Žiačky II.A sa v rámci predmetu Anglický jazyk dňa 13.2.2018 zúčastnili aktivity s názvom Informatika Britské centrum v Žilinskej mestskej knižnici.

• Best In English

• Medzinárodné testovanie anglického jazyka

• Olympiáda z anglického jazyka - okresné kolo

• Mária Marešová a Adam Elšík sa zúčastnili okresného kola olympiády v anglickom jazyku.
          • Pozvánka na triedne ZRŠ

• Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne ZRŠ, ktoré sa uskutoční dňa

16. januára 2018 v čase od 14,00 – 16, 00 h

Rodičovské združenie bude prebiehať konzultačnou formou.