•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Krásnou jesennou prírodou na OŽAZ

• 16. 10. 2019
      • Dňa 15. 10. 2019 sa žiaci prvého, druhého a tretieho ročníka zúčastnili turistického spoznávania našej krásnej slovenskej prírody. Tak, ako každý rok, aj tentokrát pre nás pán učiteľ PaedDr. Richard Zaprihač pripravil zaujímavú trasu.
        Krásnou jesennou prírodou na OŽAZ - Obrázok 1

• Sárova Bystrica 2019

• 16. 10. 2019
      • Do galérie Sárova Bystrica 2019 boli pridané fotografie.

16. októbra 2019 zorganizovalo Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja regionálne kolo súťaže mladých moderátorov Sárova Bystrica.

V Makovického dome si súťažiaci z okresu Žilina zmerali sily v štyroch disciplínach – interpretácia spravodajského textu, interpretácia reklamného textu, rozhovor so zaujímavým človekom a moderovanie vlastnej relácie. Odborná porota hodnotila výslovnosť, úroveň dodržiavania pravidiel slovenského jazyka, presvedčivosť prejavu či schopnosť zaujať poslucháča. Našu školu reprezentovali dvaja žiaci  – Anettka Planietová a Kristián Gonda.

Anettka sa umiestnila na treťom mieste, k čomu jej srdečne blahoželáme.  Kristiánovi ďakujeme za výbornú prezentáciu.

• Súkromná stredná odborná škola na Burze informácií

• 12. 10. 2019
      • Dňa 10. októbra sa uskutočnil 13. ročník Burzy informácií, na ktorom sa v tomto roku zúčastnilo 24 stredných škôl, 1 stredná škola z Českej republiky a 14 prezentujúcich zamestnávateľov.
        Medzi prezentujúcimi školami bola aj naša Súkromná stredná odborná škola.
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers