•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Matematika v každodennom živote

• 19. 6. 2019
      • Dňa 19. júna 2019  sa na našej škole konala tradičná súťaž s názvom „Matematika v každodennom živote“. Tak, ako každý rok, aj v tomto roku sa niektorí žiaci našej školy stretli v popoludňajších hodinách, aby strávili spoločný čas pri riešení zaujímavých matematických problémov.

Matematika v každodennom živote  - Obrázok 1
      • Exkurzia v Prahe

• 18. 6. 2019
      • 31. mája a 1. júna sa žiaci 1. A spolu s pani učiteľkami Jankou Pajgerovou a Ivanou Bršťákovou zúčastnili exkurzie do Prahy, ktorá bola zároveň koncoročným školským výletom prvákov.
        Exkurzia v Prahe - Obrázok 1
      • Skrátenie vyučovania z dôvodu vysokých teplôt

• 14. 6. 2019
      • Z dôvodu extrémnych dlhotrvajúcich horúčav skracujeme vyučovanie dňa 14. júna 2019 z 45 minút na 30 minút.
        Skrátenie vyučovania z dôvodu vysokých teplôt - Obrázok 1

1. hodina 7.30 - 8.15
        2. hodina 8.20 - 8.50
        3. hodina 9.00 - 9.30
        4. hodina 9.40 - 10.10
        5. hodina 10.20 - 10.50
        6. hodina 11.00 - 11.30
        7. hodina 11.40 - 12.10

• Zdokonaľovanie komunikačných zručností - program CPPPaP

• 14. 6. 2019
      • Naša škola už niekoľko rokov spolupracuje s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie (CPPPaP) v Žiline. Každoročne k nám prichádzajú odborníci z oblasti psychológie a zabezpečujú prednášky a besedy pre žiakov.
        Zdokonaľovanie komunikačných zručností - program CPPPaP - Obrázok 1
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers