•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Expedícia DoFE

• 30. 6. 2020
      • Program Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (DofE) ti pomôže preskúmať, kým si a objaviť, kým by si raz mohol byť. Svoje o tom vedia aj naši žiaci - Peťa Halková, Viki Trulíková, Šimon Pečalka a Tibor Vajda, ktorí v tomto programe vytrvali.
        Expedícia DoFE - Obrázok 1

• UNICEF - Škola priateľská deťom 2020

• 29. 6. 2020
      • Aj v tomto školskom roku sme spolupracovali s organizáciou UNICEF
        v programe Škola priateľská deťom.
        Zrealizovali sme tie požadované aktivity, ktoré bolo možné v čase koronakrízy uskutočniť,
         tak sme splnili požiadavky pre udelenie titulu
        "Škola priateľská deťom".
        UNICEF - Škola priateľská deťom 2020 - Obrázok 1
        Týmto chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli k splneniu požadovaných kritérií.

Ďakujeme našim učiteľom a žiakom.
        Všetci sa vzájomne učíme pomáhať si.

JR
      • Digitálna budúcnosť po koronavíruse

• 19. 6. 2020
      • Kvôli pandémii koronavírusu sa mnoho bežných činností presunulo do online priestoru. Už teraz je jasné, že pandémia zmení náš spôsob života a to najmä vďaka digitálnym technológiám.

Digitálna budúcnosť po koronavíruse - Obrázok 1
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers