•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Školské kolo súťaže Ruské slovo

• 21. 12. 2020
      • Školské kolo súťaže Ruské slovo - Obrázok 1
        V mesiaci december sa na našej škole konalo aj školské kolo súťaže Ruské slovo. Žiaci si pripravili a naučili sa naspamäť svoje ukážky ruskej poézie, alebo ruskej piesne. Prózu si v tomto roku nevybral nikto. Súťažné vystúpenia sa niesli v duchu krásnej témy - Družná rodina. Svoje vystúpenie žiaci nahrali na video, a tak súťaž mohla prebehnúť dištančnou formou. Víťazom sa stal Peter Nigut, žiak 4. A  triedy s piesňou Mama. Na druhom mieste sa umiestnila Simona Brodňanová, takisto žiačka 4. A. Tretie miesto obsadili svorne Simona Bizíková (3. A)  a Viktória Trulíková (2. A). Čestné uznanie bolo udelené Veronike Saparovej z 3. A. Všetkým súťažiacim ďakujeme za to, že prispeli k dôstojnej úrovni školského kola a víťazovi gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.

• eTwinning - Vianoce sú tu!

• 18. 12. 2020
      • A takto pokračujeme v našom medzinárodnom projekte.

eTwinning - Vianoce sú tu! - Obrázok 1
        Pozrite si viac z projektu na ktorom pracuje skupina tretiakov s pani učiteľkou Bršťákovou.

• Technická myšlienka roka 2020

• 13. 12. 2020
      • Máte dobrý nápad? Prihláste sa do súťaže, ktorú organizuje Žilinská univerzita
        Fakulta elektrotechniky a informačných technológií.

Technická myšlienka roka 2020 - Obrázok 1
      • Ekonomická olympiáda - je čas sa prihlásiť

• 4. 12. 2020
      • Pozor, pozor, milí žiaci veľká správa!

INESS ekonomickú olympiádu zvoláva!

Chceš zistiť ako ovládaš základy ekonómie?

Chceš zistiť, aké máš vedomosti v porovnaní s rovesníkmi z Českej republiky, Maďarska či Poľska?

Tak neváhaj a zapoj sa!

Ekonomická olympiáda - je čas sa prihlásiť - Obrázok 1
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers