•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Prednáška: Pravda o drogách vs. Drogy sú jed

• 28. 9. 2022
      • Prednáška: Pravda o drogách vs. Drogy sú jed - Obrázok 1

Dňa 21. septembra 2022 sme v priestoroch našej školy realizovali prednášku na tému: Drogy a iné závislosti.
        Pod lektorskou taktovkou pána Pavla Prekopa z neziskovej organizácie Slovensko bez drog sme sa opäť dozvedeli viac nielen o vplyve drog na fyzický stav človeka, ale aj vplyve návykových látok na ľudskú myseľ, úsudok, rozhodovacie procesy a celý spoločenský život.

• Jesenná turistika - OŽAZ

• 21. 9. 2022
      • Jesenná turistika - OŽAZ  - Obrázok 1

V piatok 16. septembra 2022 sa naši žiaci zúčastnili kurzu Ochrany života a zdravia (OŽAZ).

Turistická časť cvičenia sa začala v Lietavskej Závadke, odkiaľ sme po žltej a modrej turistickej značke  vyšli do Roháčskeho sedla.

• Medzinárodný deň čokolády

• 19. 9. 2022
      • Medzinárodný deň čokolády - Obrázok 1
        Vedeli ste, že dňa 13. septembra je Medzinárodný deň čokolády? Na našej škole sme si tento obľúbený deň pripomenuli malým prekvapením od ŽŠR. Spríjemnili sme si tak utorkové vyučovanie a obalili nervy čokoládkou. Kiežby takýchto dní bolo viac :)
      • 2.A smer Považská Teplá

• 23. 6. 2022
      • Náš koncoročný výlet bol jednoducho skvelý!  Vydali sme sa cestou campu v Povaťskej Teplej – Camping Manínska tiesňava. Vo štvrtok (16.6.2022), počas krásneho slnečného dňa, sme vyrazili na železničnú stanicu v Žiline, odkiaľ sa začala naša „túra“.  V putovaní sme prešli krásnou dedinou Považská Teplá a úspešne sme došli do cieľa. Zložili sme sa do chatiek, niektorí do stanov. Po úvodnom občerstvení sme sa vydali po turistických chodníčkoch. Zdravo unavení sme po príchode podľahli grilovačke, najväčší hladoši nevydržali a objednávali pizzu. V podvečerných hodinách nás prebrala asi dvojhodinová búrka, ale na eláne  a radosti zo spoločných chvíľ nám to neubralo. Túto akciu sme si užili a utužili kolektív. V piatok sme sa šťastne vrátili domov.

triedna učiteľka Katka Harantová

• Imatrikulácie 2022

• 19. 6. 2022
      • Dňa 16.6.2022 sa na našej škole uskutočnili imatrikulácie. Tento rok sa o organizáciu postarali tretiaci, ktorí to zvládli výborne. Úlohy boli zábavné a všetci si to užívali. Prváci boli veľmi šikovní a bez problémov prešli zadanými úlohami. Napriek tomu, že sa imatrikulácie netradične uskutočnili až na konci školského roka, dopadli naozaj na výbornú. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie imatrikulácie!

Adel Romančíková

• Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • RAS
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers