•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Podujatie: Sever proti Juhu

• 3. 10. 2023
      • Podujatie: Sever proti Juhu - Obrázok 1

Dňa 29. septembra 2023 sa uskutočnilo futbalové podujatie Sever proti Juhu, ktoré prebiehalo na  umelej tráve, na Námestí Andreja Hlinku. Prihlásiť sa mohli všetci – školy, firmy, organizácie ap.

Futbalového podujatia sa zúčastnila aj naša škola, ktorú  reprezentovali 3 tímy: Fantázia, Razors chuligáni, Chromé jelene.

Akciou sme tiež podporili školský projekt Šport študentom a súčasne Európsky týždeň športu

Tímom ďakujeme za reprezentáciu školy a krásne dve výhry.

Gratulujeme!

• Kam na vysokú?

• 2. 10. 2023
      • Kam na vysokú?  - Obrázok 1

Dňa 28. septembra sa naši štvrtáci zúčastnili podujatia Kam na vysokú. Podujatie sa uskutočnilo v hoteli Slovakia, predstavilo sa na ňom 142 vysokých škôl zo Slovenska, Čiech a zahraničia. Súčasťou podujatia  bol bohatý program, ktorý tvorila nielen prezentácia vysokých škôl, ale aj kariérne poradenstvo pre študentov, prednášky a ukážky technického vybavenia škôl ap.

Veríme, že toto podujatie motivovalo našich štvrtákov v ďalšom štúdiu po strednej škole a tešíme sa na ďalší ročník podujatia.

• Fotosúťaž - Po kroku k pokroku

• 27. 9. 2023
      • Fotosúťaž - Po kroku k pokroku  - Obrázok 1
        Milí naši študenti,
        zapojte sa do fotografickej súťaže pre stredné školy v rámci Týždňa vedy a techniky, vytvorte fotku na zadanú tému "Po kroku k pokroku" a prihláste ju do 4. októbra 2023.
        Viac informácií tu: https://vedanadosah.cvtisr.sk/podujatie/tyzden-vedy-a-techniky-na-slovensku-2023/
      • NEXTECH

• 21. 9. 2023
      • Od tohto školského roku si môžete každý mesiac pozrieť novinky a zaujímavosti a aj rôzne praktické návody z oblasti IDT. Máte ich k dispozícií v časopise Nextech v pdf podobe alebo tlačenej verzií na sekretáriáte.
        Príjemné čítanie
      • Súťaž - Top robot II.A

• 30. 6. 2023
      • Súťaž - Top robot II.A  - Obrázok 1

Žiaci druhého ročníka sa zapojili do triednej súťaže o návrh robota - TOP ROBOT II.A.
        Podmienkou bolo navrhnúť robota z tvarov, ktoré sú k dispozícii v MS Word a vytvoriť ho práve v tomto prostredí.
        Z 29 návrhov sa na prvých priečkach umiestnili UTAKUSAMU, Cyber Zajac a Pingui.
        Ďakujeme všetkým rodičom, učiteľom i študentom, ktorí sa zapojil do hlasovania a vybrali našu top trojku.
        Gratulujeme Romanovi Nestešovi za I. miesto, Matejovi Munkovi za II. miesto a Beatke Pustajovej za III. miesto.

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • RAS
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
    • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
    • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
    • William Shakespear
    • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.

• 0911 566 901 - riaditeľka školy
          0911 556 900 - sekretariát