•                  Niečo o nás

• Sme stredná škola, pružne reagujúca  na potreby trhu práce a záujmy žiakov. Sme stredná škola,  ktorá rozšírila ponuku vzdelávacích programov o zaujímavý, atraktívny, na trhu práce žiadaný odbor – informačné a digitálne technológie. Chceme motivovať snaživých mladých ľudí, chlapcov  i dievčatá a ponúknuť im široké možnosti uplatnenia sa v digitálnom svete, alebo v štúdiu na vysokých školách. Vzdelávanie nám robí radosť a našu prácu robíme s láskou a trpezlivosťou.

Tak neváhaj a zoznám sa s našim novým informatickým odborom!

• Najnovšie

• Poďakovanie pani riaditeľke

• 9. 7. 2021
      • Poďakovanie pani riaditeľke - Obrázok 1

Kytica vďaky patrí pani riaditeľke Ing. Gabriele Pažickej za desať rokov náročnej a obetavej práce pri výchove a vzdelávaní pätnásťročnej mládeže.

Trpezlivo a s láskou si usmerňovala kroky mladej strednej školy, jej žiakov  a pedagógov.  Z obdobia predškolského veku si školu  priviedla do rokov  rannej dospelosti.

Ďakujem ti pani riaditeľka.

Do ďalších rokov v pokračujúcej funkcií Ti prajem veľa elánu a šťastnú ruku pri výbere dobrých spolupracovníkov, aby ste spoločne previedli Súkromnú strednú odbornú školu k úplnej dospelosti . Spolupracujte na novej etape života školy, nového študijného odboru Informačné a digitálne technológie. Priveďte úspešne k maturite žiakov končiaceho študijného odboru Škola podnikania. Verím, že naďalej bude prvoradou profesionálnou úlohou v tvojom srdci poskytovanie kvalitného odborného vzdelávania, ale aj výchova dobrého mladého človeka.

Bernadetta Gábrišová
        zriaďovateľka školy

• Cvičná firma - Bio prací gél

• 21. 6. 2021
      • Cvičná firma - Bio prací gél - Obrázok 1
        Jednou z najväčších motivácií pri výučbe odborných predmetov je aj cvičná firma. Tu žiaci prakticky využívajú vedomosti, ktoré získavajú na teoretických predmetoch, učia sa  spolupráci a rozvíjajú svoju kreativitu. Tento rok naši tretiaci vyrábali Bio prací gél na farebné oblečenie, ktoré účinne odstráni škvrny a je šetrný k pokožke.
      • Štúdium stojí čas, no zabezpečí nám lepšiu budúcnosť.

• 17. 6. 2021
      • Štúdium stojí čas, no zabezpečí nám lepšiu budúcnosť. - Obrázok 1
        Štúdium vždy viac dáva ako berie. Stojí čas, no zabezpečí  lepšiu budúcnosť. Získané vzdelanie nám prináša úžitok, či už ide o príjem, osobnostný rast alebo zvýšenie sebavedomia. Takto sa k vzdelaniu stavajú i naši žiaci. Pochopili podstatu a môžeme povedať, že s hardwarom nielen pracujú,  ale mu aj rozumejú.
      • Festival ľudskosti mladých ľudí 2021

• 16. 6. 2021
      • Festival ľudskosti mladých ľudí 2021 - Obrázok 1
        Do pripravovanej akcie sa zapojili aj naše dievčatá zo žiackej školskej rady – Viki T. z 2.A, a Simonka G. a Zuzka P. z 1.A triedy, ktoré ste mohli stretnúť s dobrou náladou, čokoládkou a ružičkami v uliciach nášho mesta. Za vydarenú organizáciu ďakujeme aj pani riaditeľke, pani učiteľke Harantovej, pani učiteľke Bršťákovej a našej Majke 😊
      • Pozri si TOP predmety IT

• 26. 1. 2021
      • Book titled 'TOP predmety IT'
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
    • QBSW
    • avast
    • DXC
    • CEIT
    • Dofe
    • budfri
      • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
      • Albert Einstein
      • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
      • William Shakespear
      • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
      • Carl Rogers